WYJĄTKOWE MIEJSCE NA WYJĄTKOWE WYDARZENIE

Piwnice Regenta to idealne miejsce, by zorganizować przyjęcie okolicznościowe, uczcić ważne wydarzenie, zrobić niespodziankę komuś z rodziny czy przyjaciół. W przytulnych wnętrzach wspólne świętowanie będzie niezapomnianym wydarzeniem.
 
Piwnice Regenta to dwie kameralne sale, kącik barowy oraz sezonowy ogródek urządzony w podwórzu zabytkowej kamienicy. Łącznie w naszych salach może biesiadować nawet 60 osób.
 
W restauracji na życzenie gości organizujemy:
 
  • bankiety,
  • uroczyste kolacje,
  • wesela,
  • urodziny,
  • inne imprezy okolicznościowe.
Dbamy o to, by każdy z gości czuł się wyjątkowo, stąd też tworząc menu, zawsze przygotowujemy coś specjalnego dla dzieci i wegetarian.
 
SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH GOŚCI:
PRZYJĘCIE KOMUNIJNE, 16 MAJA 2016
 
Dzięki Państwu mamy wspaniałe wspomnienia zarówno z uroczystości komunijnej naszych dzieci, jak również z przyjęcia w Państwa Restauracji w Hotelu Regent. Jesteśmy bardzo zadowoleni z menu, które było bardzo smaczne i pięknie podane! Nasi Goście docenili ilość serwowanego jedzenia, a my zarówno ilość, jak i adekwatność ceny. Serdecznie dziękujemy też obsługującej nas Pani oraz Panu (przepraszam, że nie pamiętam imion, ale mam nadzieję, Pani Sabino, że za Pani pośrednictwem nasze podziękowania dotrą do odpowiednich Osób). Byli bardzo profesjonalni, mili i wykazali się wielką cierpliwością również do naszych dzieci.
Piwnice Regenta okazały się doskonałym miejscem na naszą uroczystość (zarówno sala, ogródek, jak i winda)
 
Małgorzata K. z rodziną.
 
 
 
Zapytaj o ofertę:
 
Manager Restauracji
 
Małgorzata Badocha
 
tel. 728-823-476